czwartek, 12 grudnia 2013

11 pytań i 11 odpowiedzi - czyli nominacja do Liebster Award

Witajcie,
dziś krótko bo z zaskoczenia dostałam nominację do Liebster Award. Nominowała mnie Sandra http://kolorowezyciesandry.blogspot.com/
 
"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za “dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował. "
 

Pytania i odpowiedzi

1.Jaka jest Twoja szczęśliwa liczba?

Nie mam takiej, nie wierzę w to żeby jakaś konkretna liczba wpływała na moje życie, ale np. bardzo lubię 8 :) 

 2. Od kiedy piszesz bloga?

Piszę od sierpnia 2013 r, niestety czas nie pozwala mi zajmować się nim na tyle na ile bym chciała, mam nadzieję że stopniowo zacznie się rozwijać bo pierwotny jego zarys, już uległ zmianie :)

 3.Co cię zainspirowało do pisania bloga?

Myślałam o tym już jakiś czas, ale największą zachętą do założenia własnego bloga była opinia i namowa mojej koleżanki Justyny http://szkatulka-ziuzia21.blogspot.com/

 4. O czym głównie jest twój blog?

Miało być głównie o tym z czym stykam się na co dzień siedząc w pracy po 8 - 12 godzin, Pracuję w drogerii kosmetycznej i dzień w dzień dotykam, próbuję, testuję, polecam klientom kosmetyki, więc kosmetyki i opinie o nich miały być głównym tematem bloga, ale już teraz wiem, że będzie więcej o mojej wielkiej pasji jakim jest rękodzieło artystyczne, fotografia i jeszcze kilka innych ale to .... na razie plany :)

 5.Jak spędzasz wolny czas?

Mam go bardzo niewiele, praca zajmuje niestety większość mojego dnia, a po pracy oczywiście dom i rodzina.  A jeśli już mam chwilę tylko dla siebie to robię różne rzeczy: rękodzieło - decoupage, masa solna i wiele wiele innych ...  no i KSIĄŻKI ... zaczytuję się  :)

 6. Ulubiony blog?

Jest ich wiele , bardzo trudno byłoby mi wymienić jeden :)

7. Ulubiony film?

Oj, tutaj rozstrzał jest ogromny... jest ich dużo

 8. Wolisz lato ,czy zimę? Dlaczego?

W lecie za gorąco a w zimie za zimno - wolę wiosnę :)

 9. Piosenka na dzisiaj?

Jeszcze nic nie chodzi mi po głowie

 10. Masz najlepszego przyjaciela/najlepszą przyjaciółkę?

 
Tak, mam :)

Moje nominacje w kolejnym poście, bo czas do pracy.

Pozdrawiam Was ciepło :)

3 komentarze:

  1. Gratuluję <3 śliczny wygląd bloga ;) Obserwuję i zapraszam do mnie http://czerwonegroszki.blogspot.com/, bedzie mi milo jak wpadniesz ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo się cieszę,że pomimo braku czasu - znajdujesz go na pisanie bloga :) Jestem Twoją największą fanką i każdego następnego postu wyczekuję z niecierpliwością :*

    OdpowiedzUsuń